Tudományos Diákköri műhelyek működése a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karán

Ősz Katalin
NTP-HHTDK-17-0050
NTP-HHTDK-17
The operation of scientific student workshops at the Faculty of Science and Technology of the University of Debrecen
1.200.000
1.200.000

Célunk a kari TDK-konferenciák előkészítéséhez és lebonyolításához szükséges feltételek biztosítása és fejlesztése, és a diákkörösök szakmai konferenciákon való részvételének a támogatása. Továbbá a tudományos szemináriumainkra előadók meghívása és számukra utazási- és szállásköltség biztosítása. Támogatjuk a földtudományi és biológia diákkörökben a több helyszínen folyó terepi módszertani bemutatókat és egyes diákkörösök kutatási munkáját a mérési és utazások költségek biztosításával.