Debreceni Római Katolikus Egyetemi Lelkészség

- ahol az idő nem csak eltelik, hanem megtelik!

Az egyetemi lelkészség feladata, hogy újra és újra megtalálja azokat a mozzanatokat és területeket, ahol be lehet lépni abba a dinamikusan fejlődő valóságba, amely egy fiatal életét jellemzi, ahol jelen akar lenni az Isten. Ezt a jelenlétet igyekszünk közösen felfedezni, élménnyé alakítani, miközben keressük a választ az egyetemista mindennapokat érintő kérdésekre és kihívásokra.

Hogyan érhetsz el bennünket?

• Egyetemi lelkész: Törő András, e-mail: szentlaszlokollegium@gmail.com
  • Munkatársak: Szilágyi Eszter és Bíró István, e-mail: delelkes@dnyem.hu
  • Rendszeres találkozásaink helyszíne: Megtestesülés Plébánia (4032 Debrecen, Borbíró tér 9.)
    • szerdánként 18:00 órától szentmise, 19:00 órától találkozás és beszélgetés
    • vasárnaponként 19:30-kor ifjúsági szentmise

A lelkészség számos egyéb lelki, közösségi, hitéleti és szakmai programra is hív benneteket, amelyekről aktuálisan a delelkes.dnyem.hu vagy a facebook.com/delelkes oldalakon tájékozódhattok. A hétköznapokban elérhetőek vagyunk a Debreceni Szent László Katolikus Szakkollégiumban (4028 Debrecen, Simonyi út 38.), ahol bármikor örömmel várunk egy személyes találkozásra, beszélgetésre, kikapcsolódásra! Keress minket bátran!

Legutóbb frissítve: 2021. 08. 18. 13:17