Termőföldtől az asztalig - A Tormay Béla Szakkollégium programjai

From farm to table - Programs of the Tormay Béla College
2.700.000
2.700.000

A pályázati programban szeretnénk a hallgatókkal megismertetni az élelmiszerlánc horizontális vertikumát a „Termőföldtől az asztalig”. A pályázat céljából nemzetközi kapcsolatot kívánunk kialakítani Nyugat-Európa egyik neves egyetemének (elsősorban a Wageningeni Egyetemre fókuszálva) a magyar szakkollégiumokhoz hasonló működésű diákszervezetével, ahol a hallgatók elsősorban az agrártudományok területén folytatják tanulmányaikat. A külföldi kapcsolat lehetőséget biztosít a hallgatók nyelvtudásának fejlesztésére, valamint a már megszerzett szakmai ismereteiket megosztására és bővítésére külföldi társaikkal. További kiegészítő programtevékenységünk keretén belül egy önfejlesztő tréninget kívánunk megvalósítani a hallgatók egyéni teljesítményének javítása, a retorikai és a nonverbális kommunikáció eszközeinek elsajátítása céljából. Az önfejlesztés gyökereinek legmélyére ásunk, és a protokoll alapvető szabályait hívjuk segítségül a eredményességük növelése érdekében.