Pályázat a 2019. évi helyi TDK konferencia támogatására a Debreceni Egyetem ÁOK-n

Szentandrássy Norbert
NTP-HHTDK-18-0037
NTP-HHTDK-18
2019 local TDK conference at the University of Debrecen
1.550.000
1.550.000

Programunk célja a DE ÁOK régóta sikerrel folyó TDK munka népszerűsítése az angol program hallgatói körében. TDK konferenciánk az OTDT orvos-és egészségtudományi szekciójának irányelveivel teljes összhangban kerül megrendezésre, hogy hallgatóink a következő OTDK konferencián minél színvonalasabb teljesítményt nyújthassanak. Igyekszünk azáltal is öregbíteni Egyetemünk hírnevét, hogy a legtehetségesebb TDK tevékenységet folytató hallgatók számára lehetőséget biztosítunk hazai és nemzetközi tudományos konferenciákon való részvételük kapcsán szakmai kapcsolatok, jövőbeli lehetséges együttműködések kiépítésére. A TDK Nyílt Napon középiskolásokat ismertetünk meg a TDK szellemiségével és lényegével. Emellett 3 középiskolást aktívan vonunk be a tudományos kutatómunkába az ÁOK témavezetőinek segítségével. Egy kiscsoportos konzultáció keretében lehetőséget teremtünk számunkra és az egyetemen TDK tevékenységet folytató egyetemi hallgatók számára is egy Pro Scientia díjassal való beszélgetésre is.