Joker-diák

Bemutatkozás

A Joker-Diák Iskolaszövetkezet 1995 óta foglalkozik munkaerőszervezéssel és közvetítéssel.

2008-ban a szervezet újjáalakult, s jelenleg két egységként működik tovább:

• a Joker-Diák Munkaerőszervező Iskolaszövetkezet diákokkal foglalkozik, akiknek aktív tanulói jogviszonyuk van
  • a Joker-Karrier Munkaerőkölcsönző és Közvetítő Iskolaszövetkezet pedig felnőttekkel is, akik már befejezték tanulmányaikat.

Iskolaszövetkezetünk célja, hogy megteremtse a kapcsolatot a Munkavállalói és Munkáltatói oldal között: középiskolás, egyetemista és főiskolás nappali tagozatos hallgatók számára változatos munkalehetőséget biztosítunk, illetve segítségükre lenni a Diákmunkától a Karrierépítésig.

Kapcsolatban állunk az ország több ifjúsági szervezetével és felsőoktatási intézményével, melyek segítségével képesek vagyunk országos munkákat is lebonyolítani.

Cégünk debreceni központtal indult, de Budapesten, Gödöllőn és jelenleg több regionális irodával működik együtt a vidék nagyvárosaiban.

Társadalmi szerepvállalásunk keretében rendszeresen támogatunk fiatalok egészségével foglalkozó alapítványokat, beteg gyerekeket, hátrányosabb helyzetű diákokat.

Ha dolgozni szeretnél nálunk

• Regisztrálj a honlapunkon, időtartama kb. 5 perc
  • Töltsd ki a Munkavállalási adatokat minél részletesebben és pontosabban. Keresni fogunk, ha mindenben megfelelő munkát tudunk ajánlani
  • Hozd magaddal a következő dokumentumokat az irodánkba: diákigazolvány, nappali tagozatos iskolalátogatási igazolás (minden szeptemberben és februárban meg kell újítani), érvényes tüdőszűrő papír, adókártya, TAJ-kártya, személyi igazolvány, lakcímkártya, saját nevedre szóló bankszámla-szerződés
  • 500 ft tagsági díj befizetése
  • Írasd alá szüleiddel a munkavállalási engedélyt, ha 18 éven aluli vagy

• Ügyintézés: 4024 Debrecen, Csapó u. 28. 2/4.
  • Nyitva tartás: Hétfő–péntek 9:00-16:30
  • Telefon: +36 52 451 999