Meló-diák

Bemutatkozás

A Meló Diák egész pontosan 1983 óta dolgozik azon, hogy a diákoknak releváns munkalehetőségeket kínáljon, míg az őket alkalmazó cégeknek fiatal, lelkes és vehemens munkaerőt ajánljon.

Jól tudjuk, hogy piacvezetőként nagy a felelősségünk. Bárhol is járj az országban, szinte biztos, hogy előbb-utóbb belefutsz valamelyik irodánkba, hiszen jelenleg 40 ponton is lehetőség van erre.

Évente 35.000-40.000 új taggal bővülünk, akik közül nem kevesen álmaik munkájára akadnak rá a Meló-Diák segítségével, s nem csupán dolgozgatnak egy kicsit, de már diákként megalapozzák későbbi szakmai sikereiket. Ha te is akarod, segítünk megtalálni az első építőkockákat karrieredhez.

Szeretnénk, ha a nálunk regisztrált diákok valóban az érdeklődési körükhöz közel álló munkára találhatnának, ugyanakkor a cégek számára is a legígéretesebb fiatalok közreműködését biztosítjuk.

Egy olyan világért küzdünk, ahol a diákmunkáról nem egy szendvicsember jut a legtöbbek eszébe.

Jól tudjuk, hogy mekkora érték rejlik a fiatalokban. Célunk, hogy mások is minél többen megtudják.

Tudnivalók

• Ha rátaláltál egy olyan munkára, amire szívesen jelentkeznél, kattints a Jelentkezés gombra, vagy használd erre a célra a Facebookos lehetőséget.
  • Itt azonban nem áll meg a dolog, hiszen nemsokára felkeres majd munkatársunk, későbbi mentorod, aki megkér majd rá, hogy gyere be az egyik irodánkba és regisztrálj személyesen is, hiszen a munkába álláshoz természetesen nem elegendő csupán a webes regisztráció.
  • Fontos tudnod, hogy csak akkor dolgozhatsz, ha elmúltál 16, ugyanakkor ne feledd, hogy amennyiben nem múltál el még 18, a szüleid írásos beleegyezése is szükséges a munkába állásodhoz.
  • Az adminisztratív dolgokat megoldjuk helyetted az irodában, de kérünk rá, hogy ne hagyd otthon mindazon papírjaidat, melyekre szükség lesz a sikeres regisztrációhoz (érvényes diákigazolvány, személyi igazolvány, lakcímkártya, adókártya, TAJ kártya, bankszámlaszám).
  • Mielőtt munkába állnál, el kell menned egy üzemorvosi vizsgálatra is, hogy később ne legyen gond, ha esetleg van valami rejtett problémád, amiről te magad sem tudsz.
  • A fizetésedet minden hónap 10. napján utaljuk át, melynek összege munkánként természetesen eltérhet. Nagyon lényeges, hogy a jelenléti ívet mindenkinek vezetni kell!!
  • A bérjegyzéken a bruttó összeget tüntetjük fel, amiből aztán jogszabálynak megfelelően levonásra kerül a személyi jövedelemadó, mely mindenkor 15%.

Fontos információ: Ahhoz, hogy munkába állj, be kell iratkoznod a debreceni iskolaszövetkezetünkbe.

A beiratkozás lépései:

• Regisztráció a honlapon
  • Munkavállalási és önéletrajzi adatok megadása (adószám, TAJ szám, bankszámlaszám, lakcím, stb. Fontos, hogy minden ki legyen töltve.)
  • Menteni az adatokat (ha kiírja, hogy adminisztrátoraink felülvizsgálják az adataidat, akkor sikeresen regisztráltál)
  • Gyere be személyesen az irodánkba, aláírni a papírokat (az irodánkban is van lehetőség a regisztrációra)

Hozd magaddal:

• diákigazolványt (érvényes matricával)
  • iskolalátogatási igazolást vagy jogviszony igazolást
  • adószámot
  • TAJ számot (ha külföldi vagy kettős állampolgár vagy, akkor nem kötelező)
  • bankszámlaszámot (ide utaljuk a fizetésedet, erről szükségünk van egy számlakivonatra, a szerződés másolatára, vagy egyéb hivatalos dokumentumra)
  • 3.000 Ft-ot (a részjegy megváltásához; ebből 1.000 Ft a működési hozzájárulás, és ha kilépsz 2.000 Ft-ot visszautalunk a számládra)

Ügyintézés: 4025 Debrecen, Széchenyi u. 48.

Nyitva tartás: Hétfő-péntek 9:00–15:00

Telefon: + 36 52 430 738