Campus work

Bemutatkozás

A Campus Work Iskolaszövetkezet azzal a szándékkal alakult meg, hogy tevékenysége során Debrecen város diákságának lehetőséget biztosítson a szervezett formában történő munkavégzésre.
Szövetkezetünkben középiskolás tanulók, egyetemi és főiskolai hallgatók is munkát vállalhatnak, így tudunk széleskörű szolgáltatást nyújtani partnereinknek.

Célunk egy olyan diákvállalkozás folyamatosan magas színvonalú működtetése, ahol tagjaink tudása és lehetőségei találkoznak megbízóink igényeivel.

Tagsági feltételek

• Tagunk lehet minden 16. életévét betöltött tanuló
  • Diákigazolvány bemutatása. Amennyiben ideiglenes diákigazolványod van, azt fogadjuk el, de fontos, hogy az állandó diákigazolvány kézhezvételét követően bemutasd azt nekünk, mert ezt a változást azonnal jeleznünk kell az Adóhatóság felé.
  • Tagsági megállapodás megkötése, illetve adatlap kitöltése az irodában történik. Ezen papírok aláírásával a Szövetkezet Alapszabályai elfogadásra kerülnek. Az adatlapon rögzítésre kerül a saját adószám és a saját TAJ szám.
  • 2000 Forintos szövetkezeti részjegy megváltása a CW Iskolaszövetkezetnél, amit visszavásárlunk tőled, ha megszünteted nálunk a tagságodat.
  • Érvényes üzemorvosi vizsgálat, amit a Szövetkezet üzemorvosa kedvezményes díjon végez el. Ide beutalót az irodában kell kérni, de csak akkor, ha már van konkrét munkalehetőséged. Természetesen elfogadunk más üzemorvos által elvégzett vizsgálati leletet is.
  • Adott munkakörökben kötelező az egészségügyi kiskönyv, amihez az üzemorvos vizsgálatán túl egy érvényes (1 évnél nem régebbi) tüdőszűrő lelet is szükséges. Ha már rendelkezel érvényes kiskönyvvel, azt elfogadjuk.
  • Saját, lakossági folyószámla (bankszámla). Ennek igazolása végett szükséges a bankszámlaszerződés, vagy bármilyen hivatalos banki dokumentum (pl. számlakivonat értesítő) bemutatása.

A regisztráció csak online történik, személyesen nem lehet regisztrálni.

Munkába állás

A feladatvállalás az irodai szervező team segítségével történik. A kiválasztott munkahelyre történő munkaerő kiszervezését központilag koordináljuk.

A feladatod megkezdése előtt tájékoztatunk, hogy milyen egyéb előírásnak és követelménynek kell megfelelnünk, az adott Partner cégnél.

Minden egyes Partnernél megtalálható a Campus Work Iskolaszövetkezet csoportvezetője. Ő segítségedre lesz a megbízó cégnél: például megmutatja, elmagyarázza a feladatkörödet és segíti a betanulásodat. A csoportvezető megbízóinkkal egyeztet a napi feladatokról, és utasítja a Campus Work Iskolaszövetkezet által szervezett diákokat, továbbá a helyszínen ellenőrzi a feladatvégzésedet.

• Ügyintézés: 4025 Debrecen, Miklós u. 16.
  • Nyitva tartás: Hétfő-péntek 10.00–15.00
  • Telefon: +36 30 225 9842; +36 30 204 4650