Műszaki és gazdasági szakok alapozó matematikai ismereteinek e-learning alapú tananyag- és módszertani fejlesztése

Kozma László
TÁMOP-4.1.2.A/1-11/1-2011-0098
TÁMOP-4.1.2.A/1-11/1
E-learning based course material and methodology development of basic mathematics skills for engineering and economic trainings
39.448.051
41.524.265
Kaposvári Egyetem
Eszterházy Károly Egyetem

A projekt során a Debreceni Egyetem és három konzorciumi partnere, a Pécsi Tudományegyetem, a Kaposvári Egyetem és az Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola Matematika, Fizika és Műszaki Informatika intézetei korszerű, minőségi elektronikus angol és magyar nyelvű tananyagok, feladattárak fejlesztése révén a digitális tananyagokra való átállás megvalósítását, minőségi oktatási/tanulási készségek kialakítását és a hallgatók versenyképes tudáshoz juttatását tűzte ki célul.