Munkaerőpiaci igényeknek megfelelő, gyakorlatorientált képzések, szolgáltatások a Debreceni egyetemen élelmiszeripar, gépészet, informatika, turisztika és vendéglátás területen

Fenyves Veronika
TÁMOP-4.1.1.F-13/1-2013-0004
TÁMOP-4.1.1-F/2013
Practice oriented trainings and services-appropriate for the labor market demands- for the University of Debrecen in the field of food industry, mechanical engineering, information technology, tourism and hospitality areas
488.353.157
488.353.157
Türr István Képző és Kutató Intézet
Alföld Szakképző Szakképzés-szervezési Kutató Intézet

Munkaalapú tudás a Debreceni Egyetem oktatásában (MUNDO) projekt célja, hogy a partnerekkel közösen (ALFÖLD SZAKKÉPZŐ Szakképzés-szervezési Nonprofit Közhasznú Kft. (TISZK) és a Türr István Képző és Kutató Intézet (TKKI), a gazdasági szereplőkkel együttműködve munkaerő-piaci igényeknek megfelelő gyakorlatorientált képzések és szolgáltatások kerüljenek bevezetésre a Debreceni Egyetemen az élelmiszeripar, a turisztika és vendéglátás, informatika és gépészet területen.