A mély és széles gondolkodás támogatása / korai kettős fokozat az alaptudományokban

Kozma László
2019-1-TR01-KA203-077194
Erasmus - Strategic Partnership
Promoting Deep and Wide Thinking / Early Dual Degrees in Basic Sciences
EUR
EUR
Kadir Has University - Kadir Has Üniversitesi
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI - Universitatea Politehnică București
Fundacion Universidad San Jorge

739/5000
Kontextus: Kettős fokú / kisebb / nem tanulmányi alternatívák biztosítása az alaptudományokban a mérnöki / alkalmazott tudomány diákok számára.
Célkitűzések: Azok a hallgatók, akik tehetségesek / orientáltak az alaptudományokhoz, vagyis az alkalmazott tudományok tanszékeiben, az oktatás korai szakaszában; Vezesse át őket oktatási életük során, és mentorálja őket az alaptudományok karrierjének megteremtésében; magas színvonalú oktatást nyújtanak számukra a specializált intézményekben, és kövessék pályafutásukat a keret fenntarthatóságának biztosítása érdekében.
Célcsoportok: Mérnöki / alkalmazott tudomány hallgatók
A célcsoport szükségletei: Azok a hallgatók, akik jobban alkalmasak az alaptudományokhoz, nem valószínű, hogy sikeresek lesznek a szakmai életben.