Létesítménymérnöki MSc képzés tananyagainak fejlesztése

Facility Engineering MSc curricula development
66.632.784
83.290.980

A projekt során a Létesítménymérnök MSc képzés mintatantervében megtalálható összes tantárgy tananyaga elektronikus formában kidolgozásra kerül, ami összesen 35 db. tankönyvet jelent. A várható oldalszám 4700. A jelenleg érvényben lévő mintatantervben a szabadon választható tárgyak csoportja öt új angol nyelvű tárgyal bővül. Ezeknek kreditértéke egyenként 5 kredit (25 kreditnyi angol nyelvű tárgy kerül bele a Létesítménymérnöki MSc képzési mintatantervbe). Két tankönyvet külföldi együttműködő partnereink készítenek el: egy öt tagú oktatói csoport a Padovai Egyetemről és Prof. Gudni Jóhannesson az Izlandi Energiahivatal elnöke, a Debreceni Egyetem Díszdoktora. Két magyar nyelvű könyvnél társszerző lesz egy kolléga a Nagyváradi Egyetemről. A pályázatban négy gazdasági társasággal és a TERC könyvkiadóval működünk együtt.