Jobb és hatékonyabb ápolási oktatás a transzkulturális ápolási készségek fejlesztéséhez

Papp Katalin
KA203-CAF6B2E6-EN_2019_0301
Erasmus - Strategic Partnership
Better and Effective Nursing Education for Improving Transcultural Nursing Skills
EUR
Hasal Kalyoncu University
T.C. Giresun Üniversitesi
Gaziantep II Saglik Mudurlugu - Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü
Jihoceska Univerzita V Ceskych Budejovicich - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
University of Primorska - Univerza Na Primorskem Universita Del Litorale
Fundacia Privada Parc De Recerca UAB
ErasmusHogeschool

A projekt 2019. szeptember 1-én indul, a futamidő 24 hónap. A fő téma a Jobb és hatékonyabb Ápolóképzési curriculum kifejlesztése a transzkulturális ápolási készségek növelése érdekében.  A projekt időtartama alatt kidolgozásra kerül a 8 Európai ország egytem által egy curriculum a Transzkulturális ápolás oktatásához; egy pilot képzési program megvalósítása; a tapasztalatok elemzése, bemutatása, publikációk készítése. Web oldal kifejlesztése az adott témában szintén része a pályázatnak.