Interdiszciplináris és komplex megközelítésű digitális tananyagfejlesztés a természettudományi képzési terület mesterszakjaihoz

Kozma Gábor
TÁMOP-4.1.2.A/1-11/1-2011-0025
TÁMOP-4.1.2.A/1-11/1
Interdisciplinary Approach and complex digital content development in the area of science education master's degree program skeleton
49.900.390
52.526.727
Szegedi Tudományegyetem
Eötvös Loránd Tudományegyetem

A SZTE, DE, ELTE, PTE vállalja, hogy a hat természettudományi mesterszakhoz 43 online, korszerű, digitális tananyagokat készít, tekintettel a biotechnológia, geoinformatika, lézertechnológia szakember szükségletére. A pályázók felülvizsgálják a mesterszakokat kreditallokáció, ekvivalencia szempontból. A 4 intézmény megvalósítja a szakokon oktatók továbbképzését a digitális írástudás, a hallgató orientált tanulási módszerek, az új tananyagok alkalmazása területén.