Integrált szervezeti és komplex felsőoktatási szolgáltatások, valamint képzések fejlesztése a versenyképes Debreceni Egyetemért

Kovács Márta
TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0013
TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV
Development of the integrated organizational and complex higher education services with developing training for competitive University of Debrecen
874.996.000
874.996.000

A projekt átfogó célja, hogy az Egyetem szervezete, működési folyamatai, szolgáltatásszervezésre irányuló belső kompetenciái megújításra kerüljenek annak érdekében, hogy a jelenleginél költséghatékonyabban és magasabb minőségben működtethető, fenntartható, a hazai és nemzetközi versenyben helytállni képes intézménye legyen a magyar államnak. A működési hatékonyság növelése képes lesz ellensúlyozni a felsőoktatás iránti kereslet csökkenésének pénzügyi következményeit, és versenyelőnyt biztosíthat a hazai és a nemzetközi felsőoktatási térben való érvényesüléshez. Az Egyetem versenyképességének erősítése érdekében kitűzött célunk, hogy az intézmény hallgatóvonzerő képességét növeljük azon célcsoportok esetében, amelyek szorosan illeszkednek a társadalmi gazdasági környezethez, illetve az intézmény adottságaihoz és hagyományaihoz.