A HU-MATHS-IN – Magyar Ipari Innovációs Matematikai Szolgáltatási Hálózat tevékenységének elmélyítése

Harangi Balázs
EFOP-3.6.2-16-2017-00015
EFOP-3.6.2-16
HU-MATHS-IN- deepening the activities of the Hungarian IndustrialInnovative Mathematical Services Network
399.999.510
399.999.510
Széchenyi István University
Szegedi Tudományegyetem

A pályázat célja egy magyarországi ipari matematikai kutatói és nemzetközi együttműködési hálózat intézményi kialakítása és megerősítése. Ez lehetővé teszi a meglévő nemzetközi hálózatokban való részvétel kiterjesztését, a megismert közös európai és hazai fejlesztési területekben lévő aktivitást. Fontos megvalósítani ehhez a felderített és megismert kulcsterületeken olyan kutatást, amelyek ezekhez a szempontokhoz illeszkednek. Ez csak új, fiatal kutatók képzésével, a legjobbak kiválasztásával és nemzetközi kutatómunkába való bevonásával lehetséges.