Harmadik generációs összehangolt szolgáltatási portfólió és irányítási rendszer kialakítása, valamint stratégiai jellegű optimalizálás megvalósítása közösségi típusú felsőoktatási együttműködés formájában Dél-Kelet Magyarországon

Mézes László József
TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0004
TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV
194.064.400
194.064.400
Szegedi Tudományegyetem
Szolnoki Főiskola
Universitas-Szeged Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Kft.
Gál Ferenc Főiskola
Kecskeméti Főiskola

A projekt célja harmadik generációs összehangolt szolgáltatási portfólió és irányítási rendszer kialakítása, stratégiai jellegű optimalizálás megvalósítása olyan közösségi típusú felsőoktatási együttműködés formájában melynek köszönhetően gyakorlatorientált, a munkaerő-piaci igényeknek megfelelő oktatás és képzésfejlesztés továbbá gazdasági és társadalmi igényeknek megfelelő harmadik missziós tevékenységeken keresztül konkrét felsőoktatási szolgáltató intézménycsoportok létrejötte valósul meg.