Figyelmes találkozások előremozdítása a kultúrák közötti hozzáértés és tapasztalat érdekében.

Troy Wiwczaroski
2017-1-HU01-KA203-035918
PROMOTING MINDFUL ENCOUNTERS THROUGH INTERCULTURAL COMPETENCE AND EXPERIENCE (PROMINENCE)
EUR
EUR
Aschaffenburg University of Applied Sciences - Hochschule für angewandte Wissenschaften Aschaffenburg
University of Savoy - Université Savoie Mont Blanc
Seinäjoki University of Applied Sciences - Seinäjoen ammattikorkeakoulu
University of Economics in Bratislava - Ekonomická univerzita v Bratislave
University of Economics/Katowice
University of Economics Varna

Ez a projekt egy transznacionális megközelítésen alapul, amelynek célja egy online tanulás és képzési platform négyszintű modelljének kidolgozása a diákok, a tanárok és a kkv-k támogatása érdekében, hogy részt vegyenek a mindent átfogó és ismétlődő tapasztalat, gondolkodás és cselekvés folyamatában különböző kulturális keretek között. A transznacionális megközelítés biztosítja a transzverzális képességek hiteles erőforrás-készletének kialakítását, és elősegíti a kulturális tudatosság fokozott mértékét. A tapasztalati tanulás és képzés módszertanán alapul, amely kétségtelenül fokozott személyes és társadalmi kompetenciákhoz és jobb foglalkoztathatósághoz vezet, és kiemeli, hogy a konkrét kézzelfogható élmények elengedhetetlenek a reflexiós megfigyelésekhez, amelyek alapul szolgálnak a szerzett transzverzális készségek aktív gyakorlásához a különböző kulturális környezetben.