A felsőoktatás minőségének javítása a kutatás-fejlesztés-innováció-oktatás fejlesztésén keresztül a Debreceni Egyetemen

Fésüs László
TÁMOP-4.2.1./B-09/1/KONV-2010-0007
TÁMOP-4.2.1.B-09/1/KONV
Improving the quality of higher education through the development of research, development - innovation - and education in the University of Debrecen
2.864.388.299
3.015.145.578

A projekt átfogó célja az oktatás és kutatás minőségének javítása a Debreceni Egyetemen különös tekintettel az egyetem K+F+I stratégájában is kiemelten megjelenő három fő tudományterületen és azon belül öt kiemelt területen (A kiemelt területek emutatására a projekt adatlap 5. pontjában térünk ki). A minőségi fejlődést a szellemi potenciál, a K+F infrastruktúra, az intézményi kapcsolatrendszer fejlesztésével és a kiemelt kutatási területek koncentrált támogatásával tervezzük elérni.