Az egészségügyi kockázatok megelőzése Nagyváradon és Debrecenben nagyteljesítményű műtéti szobák által

Fülesdi Béla
HURO/1101/036/2.4.1/01
HURO/1101
Health and Risk Prevention through Joint HighTech OR Debrecen-Oradea
EUR
EUR
Municipiul Oradea

A Projekt anyagi támogatásával a szív- és érrendszeri megbetegedések kezelésének minőségét akarjuk javítani, illetve az intézményünk infrastruktúráját fejleszteni. Az újonnan beszerzett műszerek meghatározó jelentőségűek lesznek abban, hogy a jövőben is magas színvonalú, nemzetközileg versenyképes ellátást nyújtsunk a régióban. A projekt sikeres megvalósítása hatékonyan hozzájárul a két régió szoros együttműködésében. Ennek révén, hosszú távon a projekt sok ember életminőségének a javításához is hozzájárulhat. A projekt megvalósítása segíteni fogja a határ két oldalán élő emberek és egyetemi kutatók közötti szociális-, gazdasági- és munkakapcsolatok kibontakozását. A projekt eredményeit széles körben fogjuk terjeszteni mind a szakemberek mind a nem-szakemberek körében.