ABS Képzés- és rendszerfejlesztés a sportos társadalomért Észak-Kelet Magyarországon (A és B komponensek a felsőoktatási Sport fejlesztéséért)

Borbély Attila
TÁMOP-4.1.2.E-13/1/KONV-2013-0010
TÁMOP-4.1.2.E-13/1/KONV
ABS training and system development for sports in Northeast Hungary (Components A and B for the development of sports in higher education)
635.590.406
635.590.406
Kísérleti
Nyíregyházi Egyetem
Eszterházy Károly Egyetem

A pályázatot konzorciumi formában, a Debreceni Egyetem nyújtja be az Eszterházy Károly Főiskolával és a Nyíregyházi Főiskolával közösen. Célunk a XXI. század követelményeinek megfelelő, felsőoktatási sportot érintő komplex hallgatói szolgáltatás kialakítása, a sporttudományi képzési portfólió fejlesztése. A mindennapos testneveléshez pedagógusok és sportszakemberek átképzésére is sor kerül. Fejleszteni kívánjuk az élsportolók diplomaszerzési esélyeit növelő mentorszolgáltatásainkat is.