Szent Miklós Görögkatolikus Roma Szakkollégium és Diákotthon

Tevékenység: Folyamatos támogatásban és fejlesztésben részesítjük a hallgatóinkat, ingyenes önismereti és személyiségfejlesztő tréningekkel, nyelvoktatással, kirándulásokkal, széleskörű képzésekkel, neves előadókkal, mentorprogrammal, kulturális programokkal, és egy összetartó, családias közösséggel egyaránt. Fontos számunkra az önkéntesség, a hitélet. Amit még kínálunk, kollégiumi lakhatás egy jól felszerelt modern környezetben.

Ösztöndíj, egyéb díjazás: Szakkollégistáink havi szinten tanulmányi ösztöndíjban részesülnek, ennek feltétele a szakkollégium által előírt feladatok teljesítése.

Kiknek ajánljuk: A Debreceni Egyetemen tanuló elsősorban roma és/vagy hátrányos helyzetű hallgatók jelentkezését várjuk, akik felelős értelmiségiként tenni szeretnének a cigányság felemelkedéséért és a cigány–magyar együttélésért, akik fontosnak tartják a társadalmi problémák megoldását, nyitottak egy keresztény szellemiségű közösségre. Ha ezek alapján magadra ismersz, akkor itt a helyed nálunk!

Itt megtalálsz minket: szentmiklosromaszakkoli.hu, facebook.com/szmgrsz/

Legutóbb frissítve: 2022. 11. 03. 09:06