​​​​​​​Márton Áron Szakkollégium

Tevékenység: A Magyarországon tanuló határon túli hallgatók szakmai szempontból eredményes magyarországi tartózkodásának biztosítása (szállás, képzés, információközvetítés, ösztöndíjazás). Minél több hallgató szülőföldre történő visszatérésének elősegítése, elsősorban szakmai és anyagi segítségnyújtással. Az épületben megvalósuló ingyenes szakkollégiumi képzés az egyetemi tanulmányokat kiegészítő, valamint a munkaerőpiacon ma már nélkülözhetetlen készségek és képességek, kurrens ismeretek elsajátítását segíti: angol, karriertervezés, Kárpát-medencei ismeretek, Közép-Európai tanulmányok.

Ösztöndíj, egyéb díjazás: A Szakkollégium kulturális és sport programokra ingyenes vagy kedvezményes bérletet, jegyet biztosít. Konferenciát, találkozókat és tanulmányutakat szervez. Tehetséggondozói és Kutatói Szakkollégiumi programja révén ösztöndíjjal támogatja a legtehetségesebb hallgatóit.

Kiknek ajánljuk: Minden határon túli egyetemi hallgatónak.

Legutóbb frissítve: 2022. 11. 03. 09:02