Kerpely Kálmán Szakkollégium

Tagozatok/szakcsoportok: Mezőgazdaságtudományi, Agrárgazdasági és Vidékfejlesztési tudományterületek

Tevékenység: Magas színvonalú gyakorlati képzés és szolgáltatás; a nemzeti és egyetemes kultúra közvetítése; gyakorlati és tudományos ismeretek bővítése; hazai és külföldi munkaerőpiaci szereplőkkel való kapcsolatok kiépítése, ápolása; szakkollégiumi hallgatók tanulási körülményeinek javítása, költségeinek enyhítése.

Ösztöndíj, egyéb díjazás: A szakkollégium rendszeres tanulmányi utakat, közösségi és kulturális programokat, konferenciákat szervez a hallgatók részére. Tagjaink számára kollégiumi férőhelyet, illetve ingyenes hozzáférést biztosítunk fénymásolásra, nyomtatásra. A szakkollégiumi hallgatók tudományos előrehaladását támogatjuk, publikációs lehetőséget biztosítunk számukra. A hallgatók ösztöndíj juttatásban is részesülnek.

Kiknek ajánljuk: A Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar, Gazdaságtudományi Kar hallgatói részére.

Legutóbb frissítve: 2022. 11. 03. 09:01