Debreceni Lovasakadémia

DEBRECENI LOVASAKADÉMIA

A Kartács utcai Lovasakadémián a szó valamennyi értelmében véve egy lovasiskola működik. Szakmai műhely, ahol a lovasok és a lovak képzése történik. A képzés mindig egyénre szabottan, vagy kurzus formájában csoportban történik, órarendben, illetve táborszerűen. Az oktatást elméleti órák, edzőtáborok, közös szakmai versenylátogatások egészítik ki. Az intézmény elsődleges célja az egyetemi képzésben résztvevők oktatása, a versenyzők felkészítése, valamint a lovagolni vágyók tanítása. A+ lovardát a minőségi lótartás, az edzéslehetőségek, a nagyszerű kültéri lovaglópályák és a tereplovaglás lehetősége teszi igazán vonzóvá.

Díjszabás (2022. októberi árak):

• 30 perc / 4.000 Ft
  • 60 perc / 6.000 Ft

Kedvezmények:

• 10 alkalmas bérlet vásárlása esetén 10% kedvezmény!
  • A Debreceni Egyetem dolgozói- illetve gyermekei részére 15 % kedvezmény a bérlet végösszegéből UNIPASS kártya felmutatásával.

Lovas oktatás

Legutóbb frissítve: 2022. 11. 04. 08:38