Egyetemi szórakozóhelyek

A Debreceni Egyetem számtalan lehetőséget kínál a szabadidő tartalmas eltöltésére az intézmény hallgatóinak, kiemelt figyelmet fordítva az önfeledt kikapcsolódás biztosítása mellett a tudomány népszerűsítésére és a kulturális értékek közvetítésére egyaránt.

Az ország legnagyobb hallgatói szórakozóhelye a Hall 2015-ös átadása óta nagyon gyorsan az egyetemista fiatalok kedvenc szórakozóhelye lett, mely a bulik mellett adott már helyet többek között országos tehetséggondozási roadshow-nak is. A Lovarda Kulturális Konferencia Központ koncertek, kiállítások színházi előadások mellett közösségi eseményeknek is helyet biztosít. A Kazánház és Klinika Egyetemi Klubok elsősortban hagyományos egyetemi bulikkal várják a hallgatókat, de közösségteremtő funkciójuk is kiemelkedő. Az "Objektum"  a sportbarátok közkedvelt találkozóhelye.

Legutóbb frissítve: 2021. 07. 28. 11:21