Érvényes eddig
DE KK Kenézy Gyula Campus Központi Radiológiai Diagnosztika
Beosztás
orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ (DE KK)

Kenézy Gyula Campus, Központi Radiológiai Diagnosztika

munkatársat keres

1 fő orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus

munkakör betöltésére.

A jogviszony típusa:

- egészségügyi szolgálati jogviszony

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:

- határozatlan

Foglalkoztatás jellege:

- teljes munkaidő

Próbaidő tartama:

- 4 hónap

A munkavégzés helye:

DE KK Kenézy Gyula Campus, Központi Radiológiai Diagnosztika, 4031 Debrecen, Bartók Béla út 2-26.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus feladatellátás kompetenciakörébe tartozó munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek és a belső, intézményi előírások alapján, így különösen diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, berendezések kezelése. A munkakörhöz kapcsolódó részletes feladatokat munkaköri leírás szabályozza.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény és a kapcsolódó egészségügyi ágazati jogszabályok, utasítások, szabályozások, valamint az intézmény egyéb belső szabályozó dokumentumainak rendelkezései az irányadóak.

A munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú, szakirányú szakképesítés (főiskolai diploma),
  • az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2. § (3) és (10) bekezdésében foglalt feltételeknek való megfelelés (büntetlen előélet; büntetőeljárás hatálya alatt egyes meghatározott cselekmények körében nem áll; foglalkozástól, illetve tevékenységtől eltiltás hatálya alatt nem áll; egyéb kizáró ok nem merül fel).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

• Word, Excel, medikai rendszer ismerete.

Benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes, fényképes szakmai önéletrajz (az elérhetőségek megjelölésével),
  • iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló bizonyítványok másolatai,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a jelentkező által benyújtott dokumentumokat az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik, és a jelentkező az általa benyújtott iratanyagban foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, amely alkalmas az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvényben meghatározott összeférhetetlenségi, illetve jogviszony-létesítést kizáró okok fenn nem állásának igazolására.

Benyújtási határidő: 2023. január 31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban 2023. április 1. napjától tölthető be.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2023. február 15.

A jelentkezések benyújtásának módja:

• Elektronikus úton a bardi.katalin@med.unideb.hu e-mail címre, Törökné Bárdi Katalin osztályvezető asszisztens részére kérjük továbbítani. Kérjük, az elektronikus levél tárgyában szíveskedjenek feltüntetni a munkakör megnevezését: „orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus álláshirdetés”,

vagy

• Postai úton a DE KK Kenézy Gyula Campus, Központi Radiológiai Diagnosztika címére (4031 Debrecen, Bartók Béla út 2-26.)  Kérjük, a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus álláshirdetés”, valamint a szervezeti egység megnevezését: „DE KK Kenézy Gyula Campus, Központi Radiológiai Diagnosztika”.

Információadásra feljogosított személy:

Törökné Bárdi Katalin