Érvényes eddig
DE KK Egyetemi Gyógyszertár
Beosztás
(szak)gyógyszerész

Debreceni Egyetem Klinikai Központ (DE KK)

Egyetemi Gyógyszertár

munkatársat keres

2 fő (szak)gyógyszerész

munkakör betöltésére.

A jogviszony típusa:

- egészségügyi szolgálati jogviszony

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:

- határozatlan

Foglalkoztatás jellege:

- teljes munkaidő

Próbaidő tartama:

- 4 hónap

A munkavégzés helye:

DE KK Egyetemi Gyógyszertár (Klinikai Gyógyszertár szervezeti egység), 4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 98.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A (szak)gyógyszerészi kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek alapján, így különösen gyógyszergazdálkodási, gyógyszerkészítési és más intézeti gyógyszertári szakfeladatok (betegre szabott gyógyszerosztás, betegágy melletti gyógyszerészi tanácsadás), gyógyszertári adminisztrációs feladatok ellátása. A munkakörhöz kapcsolódó részletes feladatokat munkaköri leírás szabályozza.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény és a kapcsolódó egészségügyi ágazati jogszabályok, utasítások, szabályozások, valamint az intézmény egyéb belső szabályozó dokumentumainak rendelkezései az irányadóak.

A munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú szakképesítés (gyógyszerész diploma),
  • az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény 2. § (3) és (10) bekezdésében foglalt feltételeknek való megfelelés (büntetlen előélet; büntetőeljárás hatálya alatt egyes meghatározott cselekmények körében nem áll; foglalkozástól, illetve tevékenységtől eltiltás hatálya alatt nem áll; egyéb kizáró ok nem merül fel).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

• gyógyszerhatástan szakvizsga (farmakológia, farmakoterápia / nem klinikai és klinikai gyógyszerkutatás, farmakológia szakképesítés),
  • gyógyszerellátási gyógyszerészet szakvizsga (gyógyszertárvezetés- üzemeltetés szakképesítés),
  • gyógyszertechnológiai szakvizsga,
  • kórházi/klinikai szakgyógyszerész szakvizsga,
  • minőségbiztosítás szakgyógyszerész szakvizsga,
  • idegen nyelv ismerete,
  • gyógyszergazdálkodási informatikai rendszerek ismerete.

Benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes, fényképes szakmai önéletrajz (az elérhetőségek megjelölésével),
  • iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló bizonyítványok másolatai,
  • érvényes működési nyilvántartási kártya másolata,
  • MGYK tagsági kártya másolata,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a jelentkező által benyújtott dokumentumokat az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik, és a jelentkező az általa benyújtott iratanyagban foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, amely alkalmas az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvényben meghatározott összeférhetetlenségi, illetve jogviszony-létesítést kizáró okok fenn nem állásának igazolására.

Benyújtási határidő: 2021. július 5.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2021. július 15. napjától tölthető be.

Elbírálási határidő: 2021. július 8.

A jelentkezések benyújtásának módja:

Postai úton a DE KK Egyetemi Gyógyszertár címére (4032 Debrecen, Nagyerdei körút 98.) kérjük eljuttatni. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „(szak)gyógyszerész”, a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számokat: OGYTAR/226/2020. és OGYTAR/76/2021., valamint a „Debreceni Egyetem Klinikai Központ, Egyetemi Gyógyszertár” címzést.

Információadásra feljogosított személy:

Szabóné Csik Katalin