Érvényes eddig
Beosztás

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

a Természettudományi és Technológiai Kar Fizikai Intézet Kísérleti Fizikai Tanszékre

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, 4032 Debrecen, Bem tér 18/A.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Előadások és gyakorlatok tartása a fizika és villamosmérnök alapképzésben, a fizikatanár, anyagtudomány mesterképzésben. Kutatási tevékenység a tanszék fotonikai és plazmonikai kutatásaiban.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• egyetemi. végzettség
  • felhasználói szintű Matlab ismeret
  • tudományos fokozat
  • habilitáció
  • egy a szakmájában hasznosítható idegen nyelvből középfokú (B2) szintű, komplex típusú, államilag elismert, vagy azzal egyenértékű nyelvvizsga
  • tudományága magas színvonalú ismerete, szűkebb területén elmélyült, nemzetközi szakirodalmi tájékozottság
  • átfogó tananyagformáló és ismeretátadó készség, alkalmasság a hallgatók, a doktori képzésben résztvevők, a tanársegédek tanulmányi, tudományos munkájának irányítására, új tantárgyak programjának kialakítására
  • önálló tudományos eredmények, s ezekről folyamatos, az adott szakterületen kiemelkedőnek elismert publikációk
  • képesség idegen nyelven szabad előadás tartására, illetve vitában való részvételre
  • oktatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• a Kísérleti Fizikai Tanszék profiljához illeszkedő kutatási tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• a pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó személyi adatait, lakcímét, tudományos fokozatát, szakmai díjait, idegen nyelv tudását, szakmai tudományos munkáját, terveit, hazai és nemzetközi tudományos, illetve szakmai szervezetekben végzett munkáját, tisztségét, a nemzetközi tudományos életben való részvételét
  • szakmai önéletrajz
  • végzettséget, szakképzettséget, tudományos fokozatot, habilitációt, idegen nyelv tudását igazoló okiratok hitelesített másolatait (belső pályázó esetén az okiratok hitelesítését a kabinetfőnök főigazgató végezheti)
  • publikációk és tudományos munkák jegyzéke
  • külső pályázó esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (nem szükséges hatósági erkölcsi bizonyítvány benyújtása abban az esetben, ha az egyetemmel korábban fennállt megbízási vagy foglalkoztatási jogviszonyára tekintettel már igazolta és a korábbi jogviszonya megszűnése óta legfeljebb hat hónap telt el)
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázatot az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik, és a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez is hozzájárul
  • minden olyan iratot, melyet a pályázó a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2021. szeptember 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. április 18.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Debreceni Egyetem címére történő megküldésével   (4002 Debrecen Pf: 400. DE TTK Dékáni Hivatal). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: RH/24-29/2021., valamint a munkakör megnevezését: egyetemi docens.

vagy

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. augusztus 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:  www.unideb.hu, https://kozigallas.gov.hu - 2021. március 18.

Legutóbb frissítve: 2021. 08. 23. 10:54