Címlap

2019. évi OTDK helyezettjeink

Név Helyezés Szekció
Barna Fédra Kinga 1 Agrártudományi
Béres Evelin 1 Agrártudományi
Brassó Dóra Lili 1 Agrártudományi
Líbor András 1 Agrártudományi
Szabó Atala Gabriella 1 Agrártudományi
Szilágyi Eszter 1 Agrártudományi
Szabó Fruzsina Magdolna 1 Agrártudományi
Paládi Petra 1 Agrártudományi
Erdős Adél Dorottya 2 Agrártudományi
Kurucz Lajos 2 Agrártudományi
Török Evelin 2 Agrártudományi
Pálfi Zsuzsa 2 Agrártudományi
Ozsváth Xénia Erika 2 Agrártudományi
Borbély Gergely  2 Agrártudományi
Páll Emese Aranka 3 Agrártudományi
Uzonyi Marianna 3 Agrártudományi
Pribék Panna 3 Agrártudományi
Sinka Lúcia 3 Agrártudományi
Barna Döme 3 Agrártudományi
Perge Sándor 3 Agrártudományi
Nagy Pál Máté 3 Agrártudományi
Zelenák Annabella 3 Agrártudományi
Danku Beáta 3 Agrártudományi
Béres Evelin különdíj Agrártudományi
Gergely Andrea különdíj Agrártudományi
Angyalos Zsanett különdíj Agrártudományi
Szántó László különdíj Agrártudományi
Magyar Zoltán különdíj Agrártudományi
Majláth Kinga különdíj Agrártudományi
Kerekes Gabriella különdíj Agrártudományi
Juhász Csaba különdíj Agrártudományi
Bernáth Szabolcs különdíj Agrártudományi
Bene Ágnes különdíj Agrártudományi
Szabó Zsófia különdíj Agrártudományi
Szilágyi Eszter különdíj Agrártudományi
Batta Júlia Dóra 1 Állam- és Jogtudományi
Pesci Marco 1 Állam- és Jogtudományi
Simon Alexa  2 Állam- és Jogtudományi
Biczó András 2 Állam- és Jogtudományi
Takács Dóra 2 Állam- és Jogtudományi
Antal Szilvia 3 Állam- és Jogtudományi
Nagy Róbert 3 Állam- és Jogtudományi
Batta Júlia Dóra különdíj Állam- és Jogtudományi
Simon Alexa  különdíj Állam- és Jogtudományi
Gulyás Lilla Tünde különdíj Állam- és Jogtudományi
Erdős István különdíj Állam- és Jogtudományi
Varga Dóra különdíj Állam- és Jogtudományi
Pesci Marco különdíj Állam- és Jogtudományi
Csukás Enikő különdíj Állam- és Jogtudományi
Boros Sándor különdíj Állam- és Jogtudományi
Surányi Kinga 1 Biológia
Kelemen-Adrienn 3 Biológia
Urgyán Renáta 3 Biológia
Gergely Virág 1 Fizika, Földrajz, Matematika
Gyökeres Imre 1 Fizika, Földrajz, Matematika
Abriha Dávid 2 Fizika, Földrajz, Matematika
Gergely Virág különdíj Fizika, Földrajz, Matematika
Begala Marcell 1 Fizika, Földtudományok és Matematika
Herendi Orsolya 1 Fizika, Földtudományok és Matematika
Grünwald Richárd 3 Fizika, Földtudományok és Matematika
Jáger Gabriella különdíj Fizika, Földtudományok és Matematika
Juhász Marcell különdíj Fizika, Földtudományok és Matematika
Juhász Tibor 1 Humán Tudományi
Ware Anna Julia 1 Humán Tudományi
Malou Kürpick 1 Humán Tudományi
Kondás Krisztina 1 Humán Tudományi
Vigh Barbara 1 Humán Tudományi
Buzgó Gábor 1 Humán Tudományi
Szávó Andrea 2 Humán Tudományi
Krisztán Daniella 2 Humán Tudományi
Kész Réka 2 Humán Tudományi
Ternován Barbara 2 Humán Tudományi
Virovec Viktória 2 Humán Tudományi
Csibrány Lili 2 Humán Tudományi
Papp László 2 Humán Tudományi
Virágh Ágnes 2 Humán Tudományi
Sipos Nikoletta 2 Humán Tudományi
Balogh Iván 3 Humán Tudományi
Malou Kürpick különdíj Humán Tudományi
Sipos Nikoletta különdíj Humán Tudományi
Buzgó Gábor  különdíj Humán Tudományi
Vigh Barbara  különdíj Humán Tudományi
Tóth Áron Tamás  különdíj Humán Tudományi
Csibrány Lili  különdíj Humán Tudományi
Szabó Marianna 1 Informatika
Bagossy Attila 3 Informatika
Vécsi Ádám 3 Informatika
Csoba István 3 Informatika
Szabó Marianna különdíj Informatika
Szakács Bence 2 Kémia és Vegyipari
Minya Ferenc 2 Kémia és Vegyipari
Makai Attila 3 Kémia és Vegyipari
File Stella 3 Kémia és Vegyipari
Nagy Dávid 1 Közgazdaságtudományi
Farkas Noémi Dóra 1 Közgazdaságtudományi
Balsa-Budai Nikolett 1 Közgazdaságtudományi
Kerezsi Dóra 1 Közgazdaságtudományi
Lovas Viktória 1 Közgazdaságtudományi
Marczin Tamás 2 Közgazdaságtudományi
Fülöp Ildikó 2 Közgazdaságtudományi
Holczer Adél Judit 2 Közgazdaságtudományi
Csiszár Dorottya 2 Közgazdaságtudományi
Tamási Ferenc 3 Közgazdaságtudományi
Boros József 3 Közgazdaságtudományi
Filep Roland különdíj Közgazdaságtudományi
Kapás Rebeka Dorottya különdíj Közgazdaságtudományi
Kovács Bence 2 Műszaki
Lós Réka 2 Műszaki
Ungvári Csaba 2 Műszaki
Bertalan Nikolett 2 Műszaki
Kovács István 3 Műszaki
Szántó András 3 Műszaki
Ács Viktória 3 Műszaki
Bodnár Dávid  különdíj Műszaki
Balázs Dávid különdíj Műszaki
Kovács Dávid különdíj Műszaki
Lengyel Erik 2 Művészeti
Tóth Levente 3 Művészeti
Radócz Miklós 3 Művészeti
Oláh Barnabás 1 Orvos- és egészségtudományi
Bihari Kitti 1 Orvos- és egészségtudományi
Horváth Ivett Szalóme 1 Orvos- és egészségtudományi
Varga Klára 1 Orvos- és egészségtudományi
Varga Bence János 1 Orvos- és egészségtudományi
Kurtán Bettina 1 Orvos- és egészségtudományi
Faraj Noura 1 Orvos- és egészségtudományi
Korcsmáros Eszter 1 Orvos- és egészségtudományi
Tárkányi Nóra 1 Orvos- és egészségtudományi
Youssef Adelina Stephanie 1 Orvos- és egészségtudományi
Molnár Dóra 1 Orvos- és egészségtudományi
Bagosi Erik 1 Orvos- és egészségtudományi
Szabó Attila Ádám 1 Orvos- és egészségtudományi
Soltész Lilla 1 Orvos- és egészségtudományi
Lóczi Linda 1 Orvos- és egészségtudományi
Hardi Roland 1 Orvos- és egészségtudományi
Kapcsos Marianna 1 Orvos- és egészségtudományi
Lukács Luca 1 Orvos- és egészségtudományi
Baranyai Dóra 1 Orvos- és egészségtudományi
Selejó Petra 2 Orvos- és egészségtudományi
Feng Chengying 2 Orvos- és egészségtudományi
Szarvas Dóra 2 Orvos- és egészségtudományi
Szabó Máté 2 Orvos- és egészségtudományi
Vinnai Boglárka Ágnes 2 Orvos- és egészségtudományi
Vilmos Fruzsina 2 Orvos- és egészségtudományi
Kiss Dénes Zsolt 2 Orvos- és egészségtudományi
Hornyák Lilla 2 Orvos- és egészségtudományi
Al-Taani Szábit 2 Orvos- és egészségtudományi
Bencze Dóra 2 Orvos- és egészségtudományi
Kovács Patrik 2 Orvos- és egészségtudományi
Májer Kinga 2 Orvos- és egészségtudományi
Vincze Anett 2 Orvos- és egészségtudományi
Ésik Emese 2 Orvos- és egészségtudományi
Taskó Anita 2 Orvos- és egészségtudományi
Módis László 2 Orvos- és egészségtudományi
Fazekas László Ádám 2 Orvos- és egészségtudományi
Dr. Szegeczki Vince 2 Orvos- és egészségtudományi
Cs. Szabó Bence 2 Orvos- és egészségtudományi
Kurtán Bettina 2 Orvos- és egészségtudományi
Zsigrai Emese 2 Orvos- és egészségtudományi
Varga Anna Viktória különdíj Orvos- és egészségtudományi
Nagy Nikolett különdíj Orvos- és egészségtudományi
Major Petra különdíj Orvos- és egészségtudományi
Dózsa Gréta különdíj Orvos- és egészségtudományi
Kothalawala William Jayasekara különdíj Orvos- és egészségtudományi
Wilisicz Ticián különdíj Orvos- és egészségtudományi
Kolostyák Zsuzsanna különdíj Orvos- és egészségtudományi
Farkas Fanny különdíj Orvos- és egészségtudományi
Benő Alexandra Ágnes különdíj Orvos- és egészségtudományi
Jeles Krisztina különdíj Orvos- és egészségtudományi
Thalwieser Zsófia különdíj Orvos- és egészségtudományi
Szücs Dániel különdíj Orvos- és egészségtudományi
Balogh Boglárka különdíj Orvos- és egészségtudományi
Király Kitti különdíj Orvos- és egészségtudományi
Kalmár Péter János különdíj Orvos- és egészségtudományi
Magi Erzsébet különdíj Orvos- és egészségtudományi
Sebestyén Enikő különdíj Orvos- és egészségtudományi
Magócs Éva különdíj Orvos- és egészségtudományi
Simon Ágota különdíj Orvos- és egészségtudományi
Balla Boglárka különdíj Orvos- és egészségtudományi
Rezsabek Zsófia különdíj Orvos- és egészségtudományi
Iván Dominik különdíj Orvos- és egészségtudományi
Greff Dorina különdíj Orvos- és egészségtudományi
Árvai Péter különdíj Orvos- és egészségtudományi
Varga Bence János különdíj Orvos- és egészségtudományi
Csók Cintia 1 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Paluska Nóra 1 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Hrabéczy Anett 1 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Nagy Luca Zsuzsa 1 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Marosán Gréta 1 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Molnár Adrienn 2 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Bata Erzsébet 3 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Papp Dávid 3 Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Csók Cintia különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Bartha Erika különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Németh Dóra  különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Paluska Nóra különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Békési Zsolt különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Halász Orsolya különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Hrabéczy Anett különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Bihari Zsanett különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Nagy Luca Zsuzsa különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Molnár Adrienn különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Marosán Gréta különdíj Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi
Tóth Róbert 2 Tanulás és Tanításmódszertani Tudástechnológiai
Schlachter Gabriella 3 Tanulás és Tanításmódszertani Tudástechnológiai
Vas János különdíj Tanulás és Tanításmódszertani Tudástechnológiai
Oláh Eszter 1 Társadalomtudományi
Szabó Zoltán 2 Társadalomtudományi
Lengyel Emese 2 Társadalomtudományi
Rácz Réka 2 Társadalomtudományi
Tóth Bernadett 2 Társadalomtudományi
Kukucska Zsuzsa 2 Társadalomtudományi
Rácz Réka különdíj Társadalomtudományi
Korsós Dorottya különdíj Társadalomtudományi
Tóth Bernadett különdíj Társadalomtudományi
Kukucska Zsuzsa különdíj Társadalomtudományi
Tisza Eleonóra különdíj Társadalomtudományi
Pájer Szabolcs különdíj Társadalomtudományi
Nagy Orsolya különdíj Társadalomtudományi
Oláh Eszter különdíj Társadalomtudományi
Szabó Zoltán különdíj Társadalomtudományi
Rácz Réka különdíj Társadalomtudományi
Oláh Eszter különdíj Társadalomtudományi
Szikszai-Németh Ketrin 1 Testnevelés és Sporttudományi
Katona Péter Márk 1 Testnevelés és Sporttudományi
Bögös Tímea 2 Testnevelés és Sporttudományi
Baranyai Szabolcs 3 Testnevelés és Sporttudományi
Mórik Kornélia Veronika 3 Testnevelés és Sporttudományi

Frissítés dátuma: 2019.11.14.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ