Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet

Találkozz, töltődj, oszd meg!

Ez a mottója a modern és befogadó Debreceni Református Egyetemi Gyülekezetnek, amely a Debreceni Egyetemnek már mindhárom campusán jelen van. Gyere el te is, és kapcsolódj be!

Egyetemi istentiszteleteink

• Kedd 19 óra - Böszörményi úti campus, Színház előtér
  • Szerda 19 óra - Kassai úti campus, ÁJK fszt. A/19-es terem
  • Szerda 19 óra - Egyetem tér, Egyetemi Templom

Istentiszteleteinkre többek között jellemző a személyes hangvétel, a keresztyén könnyűzene, az aktuális témák, a közvetlen és barátságos légkör.
A közösségeinkben sok mindent önkéntes csoportok szerveznek, amikhez bármikor be lehet csatlakozni. Vannak zenekarok, konyhatündérek, technikai csapatok, média csoport, szeretetszolgálati csoportok stb.

Egyéb alkalmaink

• Egyetemi kurzusok (keresd a Neptunban!)
  • Kirándulások, kiszállások
  • Fesztiválprogramok, Quiz Night-ok
  • Képzések, tréningek, bibliakörök, imaközösség
  • Karácsonyi Vacsora, Grillparty-k
  • Chill Estek és még sok minden más

Elérhetőségeink

• Egyetem téri Közösség

• Iroda: Egyetemi Templom
    • Cím: 4032 Debrecen, Egyetem tér 2.
    • Telefon: +36 52 516863

Lelkészeink:

• Kovács Gergő

• Telefon: +36 30 375 9789
  • Arany Barbara
    • Telefon: +36 30 594 6030

Kassai úti Közösség

• Lelkészi szoba: TEOK épület alagsor, -1-132-es szoba
  • Cím: 4028 Debrecen, Kassai út 26.

Böszörményi úti Közösség

• Lelkészi szoba: Agrár Főépület, fszt. 62-es szoba
  • Cím:4032 Debrecen, Böszörményi út 138.

Lelkészeink a Kassai úti és a Böszörményi úti Közösségben

• Kovács-Szécsi Dóra

• Telefon: +36 30 998 7124
  • Péter Szarka László
    • Telefon: +36 30 417 2648

Munkaidőben általában elérhetőek vagyunk, de keress minket a Facebookon, telefonon vagy e-mailben.

Aktuális információk, további elérhetőségek

Eseményeinkről legegyszerűbben a Facebook oldalunkon (nyilvános) és - csatlakozás után - a Facebook csoportjainkban (Böszörményi úti Közösség, Egyetem téri Közösség, Kassai úti Közösség) értesülhetsz.

Frissítés dátuma: 2019.04.09.