UniBike

Az UniBike rendszer elsődleges célja az egyetemi polgárok campusok közötti közlekedésének megkönnyítése. A honlapon regisztrált felhasználók a DEKa egyetemi kártyájukkal egy egyszeri regisztrációs díj és a használat időtartamával arányos díjszabás mellett vehetik igénybe a szolgáltatást.

Jelenleg négy egyetemi campuson találhatók dokkolók

• Auguszta (Móricz Zsigmond krt. 22.)
  • Böszörményi úti campus (Böszörményi út 138.)
  • Egyetem téri campus (Egyetem tér 1., Élettudományi Központnál)
  • Kassai úti campus (Kassai út 26.)

Díjszabás

• Egyszeri regisztrációs díj: 300 Ft/alkalom
  • Első félóra ingyenes
  • Minden megkezdett óra: 200 Ft
  • Féléves UniBike bérlet: 3000 Ft/félév (napi maximum 2x1 órás utazásra jogosít. A bérlet érvényessége alatt az 1 órán túli igénybevétel esetén az időtartamra érvényes kölcsönzési díj számítandó fel.)
  • Éves UniBike bérlet 5000 Ft/félév (megváltástól 1 évig érvényes, napi maximum 2x1 órás utazásra jogosít. A bérlet érvényessége alatt az 1 órán túli igénybevétel esetén az időtartamra érvényes kölcsönzési díj számítandó fel.)

• Telefonszám: +36 30 197 2462

További információ