Címlap

2013. évi OTDK helyezettjeink

Név Szekció Helyezés
Szilágyi Gergely agrártudományi I.
Gabnai Zoltán agrártudományi I.
Csikós Ádám agrártudományi I.
Kristóf Erzsébet agrártudományi II.
Tóth Bianka Mónika agrártudományi II.
Takács Marianna agrártudományi II.
Bene Enikő agrártudományi II.
Dorka Nikolett agrártudományi II.
Soós Áron agrártudományi különdíj
Bodnár Karina Bianka agrártudományi különdíj
Dr. Bérczesné Szojka Anikó agrártudományi különdíj
Moldován Orsolya agrártudományi különdíj
Erdős Zsuzsa agrártudományi különdíj
Dogi Ilona agrártudományi különdíj
Csikós Ádám agrártudományi Penny Market díjazottja
Bódi Renáta agrártudományi Yara Generáció Program
Bodnár Karina Bianka agrártudományi Yara Generáció Program
Szilágyi Gergely agrártudományi Yara Generáció Program
Takács Mariann agrártudományi Yara Generáció Program
Bagdi Katalin állam- és jogtudományi I.
Menyhárt Barbara állam- és jogtudományi I.
Papp Olga Katalin állam- és jogtudományi I.
Deák Viktória állam- és jogtudományi II.
Gál Tamás állam- és jogtudományi II.
Liga Éva állam- és jogtudományi II.
Papp Olga Katalin állam- és jogtudományi II.
Tomasovszky Edit állam- és jogtudományi II.
Papp Nikolett állam- és jogtudományi III.
Belinszky Adrienn állam- és jogtudományi különdíj
Menyhárt Barbara állam- és jogtudományi különdíj
Percze Nikolett állam- és jogtudományi különdíj
Szabó Fruzsina Mariann állam- és jogtudományi különdíj
Szabó Zsanett állam- és jogtudományi különdíj
Zsugyó Virág állam- és jogtudományi különdíj
Brunda Anett állam- és jogtudományi legjobb opponens
Brunda Anett állam- és jogtudományi legjobb opponens
Keresztes Gergő Márk állam- és jogtudományi legjobb opponens
Rosa Márta Erzsébet biológia I.
Mizsei Edvárd, Szabolcs Márton, Katona Patrik biológia II.
Kiss Ágnes biológia II.
Löki Viktor, Lovas-Kiss Ádám, Takács Attila biológia II.
Kati Sára biológia II.
Hepp Anna biológia III.
Kókai Zsuzsanna biológia különdíj (II.)
Fekete József György fizika, földtudományok és matematika I.
Szikszai Márton fizika, földtudományok és matematika II.
Varga Orsolya Gyöngyi fizika, földtudományok és matematika II.
Pálóczi Gábor fizika, földtudományok és matematika II.
Fekete László fizika, földtudományok és matematika II.
Kiss Katalin fizika, földtudományok és matematika Kiemelt különdíj
Szabó Tímea fizika, földtudományok és matematika különdíj
Bertók Csanád fizika, földtudományok és matematika különdíj
Földvári Attila fizika, földtudományok és matematika különdíj
Mester Tamás fizika, földtudományok és matematika különdíj
Lengyel István Máté fizika, földtudományok és matematika különdíj
Krámos Dániel fizika, földtudományok és matematika Dicséret
Bátori István humán tudományi I.
Fagyal József Szabolcs humán tudományi I.
Grunda Marcell humán tudományi I.
Ivancsó Mária humán tudományi I.
Jurth Réka Klára humán tudományi I.
Ország Dóra humán tudományi I.
Porczió Veronika humán tudományi I.
Balogh Eszter Edit humán tudományi II.
Baranyi Gyula Barnabás humán tudományi II.
Belicza György humán tudományi II.
Bozsó Georgina humán tudományi II.
Farkas Evelin humán tudományi II.
Hegedűs Zoltán humán tudományi II.
Iváncsó Ádám humán tudományi II.
Kis Csaba humán tudományi II.
Posta Anna humán tudományi II.
Schrek Katalin humán tudományi II.
Szilágyi Gusztáv humán tudományi II.
Tóth Tamás humán tudományi II.
Kovács Dorottya humán tudományi III.
Lisztes Nikolett humán tudományi III.
Sárközy Gergely humán tudományi III.
Seifert Péter humán tudományi III.
Szép Szilvia humán tudományi III.
Törő László Dávid humán tudományi III.
Gesztelyi Hermina humán tudományi különdíj
Bozsó Georgina humán tudományi különdíj
Seprenyi Viktória humán tudományi különdíj
Tófalvi Katalin humán tudományi különdíj
Tóth Laura humán tudományi különdíj
Papp Rita humán tudományi különdíj
Kasko Natália humán tudományi különdíj
Kruppa Kinga, Bana Kornél informatika tudományi I.
Nagy Ferenc informatika tudományi I.
Kreith Balázs Edvárd informatika tudományi II.
Kreith Balázs Edvárd informatika tudományi különdíj
Parajdi-Losonczi Péter László kémiai és vegyipari I.
Bajusz Dávid kémiai és vegyipari I.
Raics Mária kémiai és vegyipari III.
Bihari Zsolt kémiai és vegyipari III.
Lihi Norbert kémiai és vegyipari III.
Bogdándi Virág kémiai és vegyipari III.
Kálmán Noémi kémiai és vegyipari III.
Homolya Levente kémiai és vegyipari Eger város különdíja
Durkó Emília közgazdaságtudományi I.
Kiss Ágota közgazdaságtudományi I.
Kardos Anita közgazdaságtudományi I.
Csugány Julianna közgazdaságtudományi I.
Csabai Donát közgazdaságtudományi I.
Jenei Anett; Ványi Bernadett közgazdaságtudományi II.
Molnár Szilvia közgazdaságtudományi II.
Sepsi Barbara közgazdaságtudományi II.
Horváth közgazdaságtudományi II.
Kalmár Gábor közgazdaságtudományi II.
Ladányi Krisztina közgazdaságtudományi III.
Somogyi Balázs István közgazdaságtudományi III.
Thiele Balázs közgazdaságtudományi III.
Rezes Bence közgazdaságtudományi III.
Zolcsák közgazdaságtudományi III.
Szűrös Gábor közgazdaságtudományi különdíj
Kurmai Viktória közgazdaságtudományi Különdíj
Palatinus Brigitta közgazdaságtudományi Különdíj
Tálas Dorisz közgazdaságtudományi Különdíj
Takács Tímea műszaki tudományi I.
Szabolcsik Andrea műszaki tudományi I.
Nagy Kitti, Szabolcsik Andrea műszaki tudományi I.
Kocsi Balázs műszaki tudományi II.
Szabó Gábor műszaki tudományi III.
Tóth Xénia Erzsébet, Zilahi Krisztián László, Juhász Botond, Steiger Balázs műszaki tudományi III.
Huri Dávid műszaki tudományi III.
Ozsváth Gábor, Tóth Ilona műszaki tudományi III.
Takács Tímea műszaki tudományi különdíj
Boda István műszaki tudományok I.
Szalai Tamás művészeti és művészettudományi I.
Valkai Dávid művészeti és művészettudományi II.
Baksa Brigitta orvos- és egészségtudományi I.
Balajthy András orvos- és egészségtudományi I.
Bereczki Dániel orvos- és egészségtudományi I.
Csípő Tamás orvos- és egészségtudományi I.
Durcsán Henryka orvos- és egészségtudományi I.
Hajdú Tibor orvos- és egészségtudományi I.
Hudák Renáta orvos- és egészségtudományi I.
Kiss Máté orvos- és egészségtudományi I.
Nagy Erika orvos- és egészségtudományi I.
Pák Krisztián orvos- és egészségtudományi I.
Posta Niké orvos- és egészségtudományi I.
Szabó Imre Lőrinc orvos- és egészségtudományi I.
Szőllősi Gergő József orvos- és egészségtudományi I.
Tóth Gábor orvos- és egészségtudományi I.
Varga Éva orvos- és egészségtudományi I.
Vincze Ferenc orvos- és egészségtudományi I.
Vincze János orvos- és egészségtudományi I.
Barbócz Magdolna orvos- és egészségtudományi II.
Fülöp Gábor Áron orvos- és egészségtudományi II.
Jakab Péter orvos- és egészségtudományi II.
Jambrovics Károly orvos- és egészségtudományi II.
Janka Eszter Anna orvos- és egészségtudományi II.
Kecskés Judit orvos- és egészségtudományi II.
Király Anna orvos- és egészségtudományi II.
Kiss Alexandra orvos- és egészségtudományi II.
Koncsos Gábor orvos- és egészségtudományi II.
Lenz, Anna orvos- és egészségtudományi II.
Pálinkás Anita orvos- és egészségtudományi II.
Papp Orsolya orvos- és egészségtudományi II.
Rehó Bálint orvos- és egészségtudományi II.
Sivadó Éva orvos- és egészségtudományi II.
Tarapcsák Szabolcs orvos- és egészségtudományi II.
Varga Rita orvos- és egészségtudományi II.
Dombrádi Viktor orvos- és egészségtudományi III.
Rimár Kitti orvos- és egészségtudományi III.
Róka Eszter orvos- és egészségtudományi III.
Farkas Eszter orvos- és egészségtudományi különdíj
Fordzjun István orvos- és egészségtudományi különdíj
Hadházi Ádám orvos- és egészségtudományi különdíj
Halász Adrienn orvos- és egészségtudományi különdíj
Hrubi Edit orvos- és egészségtudományi különdíj
Huynh, Thanh An orvos- és egészségtudományi különdíj
Kerek Zsuzsanna orvos- és egészségtudományi különdíj
Lehoczki Gábor orvos- és egészségtudományi különdíj
Pethő Zoltán Dénes orvos- és egészségtudományi különdíj
Petrika Hajnalka orvos- és egészségtudományi különdíj
Sebestyén Veronika orvos- és egészségtudományi különdíj
Speker Marianna orvos- és egészségtudományi különdíj
Szalókiné Kovács Krisztina orvos- és egészségtudományi különdíj
Tudlik Zsuzsa orvos- és egészségtudományi különdíj
Virga József orvos- és egészségtudományi különdíj
Zákány Florina orvos- és egészségtudományi különdíj
Szabó Barbara pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi I.
Takács Dávid pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi I.
Támba Renátó pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi II.
Kósa Zsuzsanna pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi III.
Timár Tünde pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi III.
Czifra Nikolett pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi III.
Besenyei Zsófia pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi különdíj
Malomos Edina tanulás- és tanításmódszertani – tudástechnológiai I.
Kárai Dániel tanulás- és tanításmódszertani – tudástechnológiai I.
Mészáros Péter társadalomtudományi I.
Bari Dóra társadalomtudományi I.
Galán Anita társadalomtudományi I.
Szabó Anita társadalomtudományi III.
Molnár Éva társadalomtudományi III.

Frissítés dátuma: 2017.08.07.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ