Szent László Katolikus Szakkollégium

Intézményünk a modern kor minden elvárásának megfelel egyetemista szemmel. Nyugodt, építő környezetet biztosít hallgatói számára s a közösségi élet aktív, pezsgő. Szakkollégiumunk kapcsolattal rendelkezik a Debreceni Egyetemmel illetve annak te. Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, tagja szeretnél lenni egy fejlődésre törekvő, családias, pezsgő szellemiségű, az emberi - és katolikus értékek megőrzésére törekvő közösségnek, várunk szeretettel!

A Debreceni Szent László Katolikus Szakkollégium alapvető célja, hitvallása a szakmai és emberi tisztes helytállásra való összpontosítás, a fiatalos lendületű katolikus szellemiség keretében. Szakkollégiumunk webes felületén ezen információkról találsz visszaigazolást.

Frissítés dátuma: 2017.12.08.