Márton Áron Szakkollégium

A Magyarországon tanuló határon túli hallgatók szakmai szempontból eredményes magyarországi tartózkodásának biztosítása (szállás, képzés, információközvetítés, ösztöndíjazás); Minél több hallgató szülőföldre történő visszatérésének elősegítése, elsősorban szakmai és anyagi segítségnyújtással. Az épületben megvalósuló ingyenes szakkollégiumi képzés az egyetemi tanulmányokat kiegészítő, valamint a munkaerőpiacon ma már nélkülözhetetlen készségek és képességek, kurrens ismeretek elsajátítását segíti: angol, karriertervezés, Kárpát-medencei ismeretek, Közép-Európai tanulmányok.

A Szakkollégium kulturális és sport programokra ingyenes vagy kedvezményes bérletet, jegyet biztosít. Konferenciát, találkozókat és tanulmányutakat szervez. Tehetséggondozói és Kutatói Szakkollégiumi programja révén ösztöndíjjal támogatja a legtehetségesebb hallgatóit. Minden határon túli egyetemi hallgató részt vehet a szakkollégium munkájában.

Frissítés dátuma: 2017.12.08.