Címlap

2017. évi OTDK helyezettjeink

Név Szekció Helyezés
Barna Fédra agrártudományi I
Erdős Adél Dorottya agrártudományi I
Tóth Mihály agrártudományi I
Jakab Dóra agrártudományi I
Kiss Hanga Johanna agrártudományi I
Simkó Attila agrártudományi I
Szarka Veronika agrártudományi II
Sinka Lúcia agrártudományi II
Kovács Szabolcs agrártudományi II
Balog Erika agrártudományi II
Illés Árpád agrártudományi III
Gorliczay Edit agrártudományi III
Medve Dénes agrártudományi III
Tamási Ferenc agrártudományi különdíj
Sámi Anett agrártudományi különdíj
Tóth Andrea agrártudományi különdíj
Thuri József Sándor agrártudományi különdíj
Kovács Tamás agrártudományi különdíj
Prokisch Lilla agrártudományi különdíj
Nagy Dávid agrártudományi különdíj
Kovács Éva agrártudományi különdíj
Bihari Erika állam- és jogtudományi I
Kiss Attila állam- és jogtudományi I
Balogh Sándor állam- és jogtudományi II
Pándi Gergő állam- és jogtudományi II
Kiss Gergely állam- és jogtudományi II
Tóth Marcell Máté állam- és jogtudományi II
Bihari Erika állam- és jogtudományi különdíj
Kiss Gergely állam- és jogtudományi különdíj
Dankó Gréta állam- és jogtudományi különdíj
Kiss Attila állam- és jogtudományi különdíj
Prekup Dorina állam- és jogtudományi különdíj
Szepesi Bettina állam- és jogtudományi különdíj
Szilágyi Gábor állam- és jogtudományi különdíj
Lénárt Kinga biológia II
Mizsei Edvárd biológia II
Balogh Rebeka biológia II
Radócz Szilvia biológia II
Papp Georgina biológia III
Borus Fanni biológia III
Freytag Csongor biológia III
Dobrocsi Patrik András biológia különdíj
Bíró Brigitta biológia különdíj
Imre Alexandra biológia különdíj
Fekete Réka biológia különdíj
Sebestyén Flóra Zsuzsa biológia különdíj
Kiss Barbara fizika, földtudományok, matematika I
Görcsös Dalma fizika, földtudományok, matematika I
Nagy Bálint fizika, földtudományok, matematika I
Körei Réka Enikő fizika, földtudományok, matematika I
Szegedi Tibor Norbert fizika, földtudományok, matematika I
Mészáros Anett fizika, földtudományok, matematika I
Papp Ágoston fizika, földtudományok, matematika II
Remete László fizika, földtudományok, matematika II
Tulipánt Zoltán fizika, földtudományok, matematika II
Kurtyák Ádám fizika, földtudományok, matematika II
Márta László fizika, földtudományok, matematika II
Nagy Ádám fizika, földtudományok, matematika III
Kovács Tamás fizika, földtudományok, matematika különdíj
Kruzsicz Bernadett fizika, földtudományok, matematika különdíj
Deák Attila fizika, földtudományok, matematika különdíj
Balázs László fizika, földtudományok, matematika különdíj
Kiss Balázs fizika, földtudományok, matematika különdíj
Hubicska Balázs Attila fizika, földtudományok, matematika különdíj
Kádár Viktória fizika, földtudományok, matematika különdíj
Véber Zoltán had- és rendészettudományi II
Novák Zsófia humán tudományi I
Bajnay Flóra humán tudományi I
Szücs Gábor humán tudományi I
Bodnár Noémi humán tudományi II
Bodrogi Dóra humán tudományi II
Szolyka Hajnalka humán tudományi II
Virovec Viktória humán tudományi III
Kiszely Zsófia Borbála humán tudományi III
Szenes Marianna humán tudományi III
Ternován Barbara humán tudományi III
Vigh Levente humán tudományi III
Bán Gergely Károly humán tudományi III
Krek Norbert humán tudományi III
Kurdi Krisztina humán tudományi különdíj
Oláh Norbert informatika tudományi I
Fejes Ferenc informatika tudományi II
Katona Róbert informatika tudományi II
Szák-Kocsis Csilla informatika tudományi különdíj
Nagy Cynthia Nóra kémiai és vegyipari III
Kacsir István kémiai és vegyipari III
Iberhalt Máté közgazdaságtudományi I
Benke Gréta közgazdaságtudományi I
Vass Judit Réka közgazdaságtudományi I
Sütő Dávid közgazdaságtudományi I
Kiss László közgazdaságtudományi I
Uzonyi Antal közgazdaságtudományi I
Szarvas Nikolett közgazdaságtudományi I
Pöstényi Ágota közgazdaságtudományi I
Hajdu Éva közgazdaságtudományi I
Hanesz Júlia közgazdaságtudományi II
Héder Mária közgazdaságtudományi II
Kovács Bence közgazdaságtudományi II
Krajnyák Emma közgazdaságtudományi II
Kovács Evelin közgazdaságtudományi III
Biró Flóra Panna közgazdaságtudományi III
Pethe Anikó közgazdaságtudományi III
Vékony Györgyi közgazdaságtudományi III
Lakatos Lívia közgazdaságtudományi III
Szondi Réka közgazdaságtudományi III
Pető Alexandra közgazdaságtudományi különdíj
Lakatos Lívia közgazdaságtudományi különdíj
Karnai Laura közgazdaságtudományi különdíj
Dorogi Dóra Anikó közgazdaságtudományi különdíj
Lantos Lili közgazdaságtudományi különdíj
Pusztai László Péter műszaki tudományi I
Truzsi Alexandra műszaki tudományi I
Varga Tamás Antal műszaki tudományi I
Nagy Balázs műszaki tudományi II
Papp Ádám műszaki tudományi II
Patalenszki Máté műszaki tudományi II
Lovas Bence műszaki tudományi II
Kiss Tamás műszaki tudományi II
Nyárádi Anita műszaki tudományi III
Szabó Fruzsina műszaki tudományi III
Csizmadia Ivett Anita műszaki tudományi különdíj
Győri Barnabás műszaki tudományi különdíj
Sipos Kristóf műszaki tudományi különdíj
Skoda Melinda műszaki tudományi különdíj
Truzsi Alexandra műszaki tudományi különdíj
Juhász Péter műszaki tudományi különdíj
Radócz Miklós művészeti és művészettudományi III
Bencze Dóra orvos- és egészségtudományi I
Bicskó Réka Ráhel orvos- és egészségtudományi I
Csüllög Dóra orvos- és egészségtudományi I
Deák Ivett orvos- és egészségtudományi I
Gaál Szabolcs Máté orvos- és egészségtudományi I
Kálmándi Rita Angéla orvos- és egészségtudományi I
Molnár Valéria orvos- és egészségtudományi I
Nagy Nikolett orvos- és egészségtudományi I
Oláh Nikolett orvos- és egészségtudományi I
Porkoláb Edit orvos- és egészségtudományi I
Szabó Balázs orvos- és egészségtudományi I
Szabó Krisztina orvos- és egészségtudományi I
Szögi Emese orvos- és egészségtudományi I
Szuna Kitti orvos- és egészségtudományi I
Tamás Judit orvos- és egészségtudományi I
Úr Franciska Eszter orvos- és egészségtudományi I
Bohács Judit orvos- és egészségtudományi I
Okos Andrea orvos- és egészségtudományi I
Kenyhercz Flóra orvos- és egészségtudományi I
Kerék Laura orvos- és egészségtudományi I
Myburgh Jacobus Abraham orvos- és egészségtudományi I
Gyöngy Zsuzsanna orvos- és egészségtudományi II
Katona Tamás orvos- és egészségtudományi II
Kébel Zsófia orvos- és egészségtudományi II
Kolostyák Zsuzsanna orvos- és egészségtudományi II
Óbert Marianna orvos- és egészségtudományi II
Pákozdy Krisztina Lili orvos- és egészségtudományi II
Révész Szabina orvos- és egészségtudományi II
Ritók Adrienn orvos- és egészségtudományi II
Szántó Dorottya orvos- és egészségtudományi II
Szarvas Dóra orvos- és egészségtudományi II
Sándor Alexandra orvos- és egészségtudományi II
Virág Diána orvos- és egészségtudományi II
Varga Gábor orvos- és egészségtudományi II
Szakács Dóra Fanni orvos- és egészségtudományi II
Ficsor Fanni orvos- és egészségtudományi II
Egri Ágnes orvos- és egészségtudományi II
Kapus Dorina Vanda orvos- és egészségtudományi II
Nagy Flóra orvos- és egészségtudományi III
Petró Zsófia orvos- és egészségtudományi III
Altorjay István Tibor orvos- és egészségtudományi különdíj
Barkóczi Alexandra, Kiss Dénes Zsolt orvos- és egészségtudományi különdíj
Bernáth Dávid Róbert orvos- és egészségtudományi különdíj
Király Nikolett orvos- és egészségtudományi különdíj
Lóczi Linda orvos- és egészségtudományi különdíj
Moon Hyelim orvos- és egészségtudományi különdíj
Nagy Zsófia orvos- és egészségtudományi különdíj
Orosz Tünde orvos- és egészségtudományi különdíj
Papp Éva Katinka, Báthori Ágnes orvos- és egészségtudományi különdíj
Rehó Bálint orvos- és egészségtudományi különdíj
Stewart Queen Osarumwense orvos- és egészségtudományi különdíj
Suga Boglárka orvos- és egészségtudományi különdíj
Tóth Fruzsina orvos- és egészségtudományi különdíj
Ujhelyi Balázs orvos- és egészségtudományi különdíj
Vass Alexandra orvos- és egészségtudományi különdíj
Hadházi Zsófia orvos- és egészségtudományi különdíj
Hassan Jasmin orvos- és egészségtudományi különdíj
Molnár Nikolett orvos- és egészségtudományi különdíj
Tóth Anita orvos- és egészségtudományi különdíj
Gerhát Réka pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi I
Csók Cintia pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi I
Kocsis Zsófia pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi I
Mászlai Olga pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi II
Molnár Adrienn pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi III
Greskó Martina pedagógia, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi III
Fehér Virág tanulás- és tanításmódszertani - tudástechnológiai II
Vas János tanulás- és tanításmódszertani - tudástechnológiai II
Aranyi Fruzsina tanulás- és tanításmódszertani - tudástechnológiai különdíj
Csapó Gábor tanulás- és tanításmódszertani - tudástechnológiai különdíj
Sebestyén Katalin tanulás- és tanításmódszertani - tudástechnológiai különdíj
Virág Ádám társadalomtudományi I
Bodnárné Harmati Katalin társadalomtudományi III
Loncsák Noémi társadalomtudományi III
Gégény János társadalomtudományi III
Csepregi Dávid társadalomtudományi III
Lengyel Emese társadalomtudományi különdíj
Bene Viktória társadalomtudományi különdíj
Krajcsovics Zoltán társadalomtudományi különdíj
Varga Tamás testnevelés- és sporttudományi különdíj

Frissítés dátuma: 2019.03.20.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ