Kisvárdai KFKK

A közösségi felsőoktatási képzési központ a felsőoktatási intézmény székhelyén kívül működő, felsőoktatási intézménynek nem minősülő szervezete, amely a felsőoktatási intézmény és annak hallgatói számára biztosítja a felsőoktatási alaptevékenység feltételeit.

Intézményünk sikeresen működő képzésinek indításával és oktatóinak közreműködésével azt a versenyképes tudást nyújtja Kisvárda és a régió fiataljai számára, melynek elsajátításával számukra a helyben maradás és a tudásgazdaságban való magas színvonalú teljesítés lehetőségét biztosítja.

2016 szeptemberétől kezdte meg működését a Kisvárdai Közösségi Felsőoktatási Képzési Központ, ahol a Gazdálkodástudományi Kar turizmus-vendéglátás alapszakja és a Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar mezőgazdasági mérnöki alapszakjai kerültek meghirdetésre.

Frissítés dátuma: 2017.08.11.