DE DÖK

Az Egyetemi Doktorandusz Önkormányzat a doktori tanulmányokat folytató hallgatók nemzeti felsőoktatási törvényben deklarált érdekképviseleti szervezete. Ellátja mindazon feladatokat, melyeket a graduális képzésben részt vevő hallgatók számára a Hallgatói Önkormányzat lát el. Ennek keretében a doktoranduszok érdekképviselete mellett a doktoranduszok számára rendezvényeket, konferenciákat szervez, részt vesz a Doktoranduszok Országos Szövetsége (DOSZ) munkájában, kapcsolatokat épít más hazai és külföldi felsőoktatási intézmények doktorandusz szervezeteivel.

A DE DÖK vezetője, elérhetőségek

• Elnök: Dr. Kőmíves Péter Miklós (Ihrig Károly Gazdálkodás- és Szervezéstudományok Doktori Iskola)
  • Titkárságvezető: Bihari Erika
  • Postacím: 4010 Debrecen, Postafiók 77.
  • Iroda: 4032 Debrecen, Egyetem tér 1., Kossuth Lajos II. Kollégium, 2A10-es iroda
  • Telefon: + 36 52 512 700 / 72058
  • Fax: +36 52 512 961