Élsportolók

Kozák Luca

Születési év: 
1996
Kar, szak: 
Természettudományi és Technológiai Kar, Kémia szak
Sportág: 
atlétika
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Junior Európa Bajnokság (Svédország, 2015)

    • 100m gát 2. hely
  • Magyar Bajnokság
    • 100m gát 2. hely
  • Fedett Pályás Magyar Bajnokság
    • 60m 3. hely
    • 60m gát 2. hely
  • Junior Magyar Bajnokság
    • 100m 1. hely
    • 100m gát 2. hely
  • Válogatott

Éltető Daniella

Születési év: 
1995
Kar, szak: 
Fogorvostudományi Kar, Fogorvos
Sportág: 
thai-boksz
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Világbajnokság (Németország, 2013)
  • WFMC profi K-1: 1. hely (Svájc, 2014)
  • Profi thai-box világbajnoki címmérkőzés (Debrecen, 2015)
  • K1 Venum Wolrd Victory Series győztes
  • Válogatott

Papp Márk

Születési év: 
1994
Kar, szak: 
Gazdaságtudományi Kar, Sportszervező szak
Sportág: 
úszás, nyíltvízi úszás
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Világbajnokság:

    • Barcelona (2013) 9. hely
    • Kazany, (2015) 13. hely
  • Európa Kupa (Olaszország, 2014)
    • futamgyőztes és összetett 2. hely
  • Válogatott

Senánszky Petra

Születési év: 
1994
Kar, szak: 
Természettudományi és Technológiai Kar, Biológia szak
Sportág: 
uszonyos úszás, búvárúszás
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Uszonyosúszó Világkupa (Poznan):

    • 50m uszonyos gyorsúszás 1. hely
    • 100m uszonyos gyorsúszás 1. hely
    • 200m uszonyos gyorsúszás 1. hely
    • 4x100m uszonyos felszíni váltó 2. hely
  • Uszonyosúszó Rövidpályás Országos Bajnokság:
    • 50m uszonyos gyorsúszás 1. hely,
    • 100m uszonyos gyorsúszás 1. hely
  • Válogatott

Sárkány Fanni

Születési év: 
1994
Kar, szak: 
Bölcsészettudományi Kar, Anglisztika szak
Sportág: 
atlétika
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Országos Bajnokság

    • 400 m 3. hely
    • 4X400 váltó 1. hely
  • Országos Ügyességi Csapatbajnokság
    • 400m gátfutás 1. hely
    • 100m gátfutás 1. hely
  • Nyíregyházi Fedettpályás Bajnokság
    • 300m 2. hely
    • 400m 1. hely
  • Budapest Bajnokság
    • 400m 4. hely
  • Válogatott

Gonda Daniella Csilla

Születési év: 
1994
Kar, szak: 
Bölcsészettudományi Kar, Anglisztika szak
Sportág: 
tollaslabda
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Magyar Bajnokság

    • egyéni 3. hely
  • Országos Bajnokság
    • csapatbajnokság 2. hely
  • Válogatott

Csiszár Henrietta

Születési év: 
1994
Kar, szak: 
Gazdaságtudományi Kar, Sportszervező szak
Sportág: 
labdarúgás
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Magyar Bajnok
  • Német Kupa legjobb 8 között
  • 54-szeres válogatott

Biczó Bene

Születési év: 
1993
Kar, szak: 
Gazdaságtudományi Kar, Sportszervező szak
Sportág: 
úszás
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Olimpikon: Olimpia (London, 2012)

    • 200 pillangó 9. hely
  • Világ-bajnokság (Barcelona, 2013)
    • 200 pillangó 12. hely
  • Európa-bajnokság (Debrecen, 2012)
    • 200 m pillangó 2. hely
  • Európa-bajnokság (Berlin, 2014)
    • 200 m pillangó 2. hely
  • Rövid pályás Európa-bajnokság (Eindhoven, 2010)
    • 200 pillangó 3. hely
  • Universiade (Kazany, 2013)
    • 200 m pillangó 1. hely
  • Válogatott

Bakosi Péter Béla

Születési év: 
1993
Kar, szak: 
Informatikai Kar, Gazdaságinformatikus szak
Sportág: 
magasugrás
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • Országos Bajnokság

    • 1. hely
  • Válogatott

Vakarcs Máté

Születési év: 
1990
Kar, szak: 
Gazdaságtudományi Kar, Kereskedelem és marketing szak
Sportág: 
kick-box
Kiemelkedő sporteredményei: 
  • WTKA Európa bajnokság  (2013)

    • 1. hely
  • WAKF Magyar Bajnokság (2014)
    • 2. hely
  • Válogatott

Oldalak